آشنایی با سبک های مختلف مد

آشنایی با سبک های مختلف مد

بوهو یا بوهمیا چیست؟

‎بوهمیا یک استایل و سبک‌ زندگی است که از مردم کوچ نشین منطقه بوهم(شرق آلمان) گرفته شده و از اوایل دهه شصت به عنوان یکی از چند استایل اصلی در فشن، طرفدار زیادی دارد. ویژگی های اصلی بوهمیا استفاده از پارچه های طرحدار با طرح گل های ریز یا موتیف های شرقی است. طرح هایی پر از رنگ و طرح که یادآور طبیعت هستند.
‎در این استایل ، معمولا از دامن بلند و پرطرح و رنگ، بلوزهای گشاد، مانتو، پالتو، بوت، شال و شلوار از منگوله، پارچه های ریشدار و پر استفاده میشود. اکسسوری و به خصوص گردنبند و گوشواره مهره دار (مثل دریم کچر و …) بیشترین کاربرد را در سبک بوهمیا دارد. کفش های بنددار روباز نیز در بهار و تابستان استفاده میشود. پارچه های سنتی ایرانی و کیف و کفش صنایع دستی برای  استایل بوهمیا بسیار مناسب است.

 

casual style

چهره استایل

استایل کژوال یا به اصطلاح خیابانی به شما اجازه میدهد از قید و بند استایل های رسمی بیرون بیایید و لباسی را که با آن راحت هستید بپوشید . فراموش نکنیدکه کژوال پوشیدن به معنی پوشیدن شلوارک با دمپایی نیست ، صرفا به شما اجازه میدهد به جای لباسهای پر زرق و برق مجلسی یا رسمی از قوانین راحتی خودتان برای انتخاب لباس استفاده کنید .

 

 

Classic Style

سبک کلاسیک چهره استایل

استایل کلاسیک همیشه از محبوب ترین استایل برای خانمهای۳۰سال به بالا بوده و خواهدبود.سبکی خاص که قبل ازانتخاب آن باید استایل خود رابشناسید و مطمئن شویدبرای شما مناسب است، بانویی باظاهر کلاسیک علاوه بر رعایت کردن قوانین پوششی در این سبک باید به نکاتی دیگر مثل مرتب بودن دست و ناخن ها ، وقار و متانت ،استفاده به اندازه و مناسب از اکسسوری ها نیز توجه کند.

 

 

 

 

 

 

 

chehregroup

چهره گروپ

پست های مرتبط